Vrei să înveți despre viitorul bankingului? Atunci George te vrea în echipa lui.

Salut,

Ești tânăr, creativ, interesat de domeniul financiar – bancar și dornic să fii parte a revoluției digitale în banking?

Ai spirit de echipă, ești proactiv, plin de energie și într-o continuă dezvoltare?

Îți place să interacționezi cu oamenii și să îi ajuță să descopere lucruri noi, care să le ușureze viața?

Dacă răspunsul tău este DA, atunci George te vrea în echipa lui. Aplică pentru programul Learn@BCR – George Firends de anul acesta și te asigurăm că, alături de georgem îți vei putea folosi abilitățile la potențial maxim.

Ce îți oferim:

• Training personalizat;
  • Lucru într-o echipă dinamică și experimentată;
  • Feedback constant cu privire la ce ai acumulat și vei putea îmbunătăți.

Descrierea jobului:

Learn@BCR, programul special creat pentru studenții care doresc să urmeze un internship în domeniul bancar a ajuns la a 11-a ediție!

De-a lungul timpului, Learn@BCR a fost dezvoltat să acopere arii cheie ale activității bancare (risc, operațiuni, IT, HR, etc) care să aducă experiență imediată tinerilor care l-au urmat. Internship-ul este deschis studenților interesați să participe într-un program plătit care să le aducă experință într-o bancă, indiferent de facultatea pe care o urmează și de anul de studiu.

Programul TĂU de internship în BCR se va desfășura pe o perioadă de 2 luni.

Ce vei face la noi:

• Vei descoperi lumea George și, alături de ceilalți colegi, o vei face cunoscută tuturor;
  • Vei înțelege ce înseamnă noul banking și cum acesta contribuie la creșterea calității vieții și a nivelului de educație financiară;
  • Vei lucra direct cu specialiștii noști și vei înțelege conceptele și activitățile desfășurate;
  • Vei învăța cum să te pregătești pentru orice provocare și ce înseamnă să ai o viziunea de business.

Pentru a aplica, trimite-ți CV-ul pe adresa bcr.practica@bcr.ro și spune-ne de ce vrei să faci parte din echipa lui George!