Workshop PROFI de Dezvoltare Personală

Profi Romania, compania care se află în topul angajatorilor din România, lansează proiectul „Pregătește-te să crești!” cu scopul apropierii de mediul universitar, de studenti, de noile generații care se pregătesc să intre în organizații.

În urma unui sondaj realizat pe rețelele de socializare în rândul studenților, compania a aflat că între subiectele de interes pentru studenți, în topul preferințelor predomină tema „Dezvoltare personală” și propune în consecință un workshop adresat studenților și masteranzilor, care se va desfășura în cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași, în Centrul de învățare al UAIC (Casa Miclescu, str. Pinului nr. 2 – în spatele corpului B), luni, 27 Mai 2019, orele 14.00 – 16.00.

Pentru înscriere, completează următorul formular: bit.ly/dezvoltarepersonalaPROFI

Vă așteptăm!
#UAIC #studenți #PROFI