P&G CEO Challenge Global 2018

Suntem bucuroși să anunțăm P&G CEO Challenge Global 2018 – competiție de studii de caz online și multinaționale pentru studenți din regiunea P&G Europa.

Te încurajăm să aplici pentru a-ți construi experiența și pentru a te bucura de provocare, de călătorit, de construirea de conexiuni și pentru a te dezvolta. Acest lucru iți va da și ocazia de a te alatura P&G ca intern.

Procesul de aplicare este ACUM LIVE:  www.pgceochallenge.eu click aici pentru a aplica direct.

• Deadline de aplicare – 18 Decembrie
  • Mod de lucru studiu de caz: 2 stagii online + 1 finală față în față în București în 12-13 Martie + 1 finală europeană în Roma în Aprilie
  • Aplicanți: studenți din anul 2 sau mai mari
  • Premii: Călatorie la Roma + Întalnire cu Directori P&G în Cincinnati dacă faci parte din echipa câștigătoare