Targ virtual pentru studenti si absolventi

HiPo.ro, organizeaza in perioada 17 iun – 15 aug Targul virtual pentru studenti si absolventi. Evenimentul virtual de cariera se adreseaza in special absolventilor din promotia 2013 de la ciclul de licenta si masterat din Bucuresti, Cluj, Iasi si Timisoara dar si studentilor, masteranzilor sau absolventilor din generatiile anterioare care doresc sa se angajeze in aceasta vara.

Daca iti cauti un internship sau trainee, pe HiPo.ro poti gasi cele mai interesante si variate programe. Aplica imediat pentru a oferi timp angajatorilor sa-ti evalueze aplicatia.

Vizitand Targul virtual HiPo.ro pentru absolventi, ai acces la:

40 de programe de internship & trainee si 200 de job-uri

standurile virtuale a 22 de companii de top din domenii precum Bancar, Servicii Financiare, IT&C, Inginerie, Telecomunicatii, Retail; FMCG, Consultanta sau Farma

discutii online cu reprezentantii ProCredit Bank (5 august)

Gaseste oportunitatea de cariera care ti se potriveste si aplica online cu CV-ul.