Internship în Marketing și Publicitate la ITAROM

Vara ești creativ? ITAROM Technologies a pregătit al doilea val de locuri pentru internship în Marketing și Publicitate!

Condițiile sunt simple: îți trebuie doar dorința de a învăța cât mai multe și de a te implica!

La acest internship se pot înscrie numai studenții din anul I și II – ciclul de licență – FEAA, Universitatea ”Alexandru Ioan Cuza”, și masteranzii din anul I (FEEA, UAIC Iași).

Dacă îți dorești să te faci remarcat, trimite CV-ul tău pe adresa internship@itarom.net cu subiectul ”Internship Marketing si Publicitate”.

ITAROM Technologies este o companie IT cu experiență în dezvoltarea de aplicații pentru Marketing și de software pentru turism încă din anul 2006, având clienți din toată lumea. Detalii despre companie aflați pe site-ul www.itarom.net sau pe Facebook.