Alege programul de master potrivit!

Fie că este vorba de aprofundarea domeniului studiilor de licenţă sau de specializarea pentru o anumită profesie, studiile de masterat sunt esenţiale pentru conturarea profilului tău academic.

Te invităm în data de 7 decembrie 2012, la ora 18:00, în Sala de Conferinţe Ferdinand, Universitatea „Alexandru  Ioan Cuza”  din Iaşi, la o prezentare despre studiile de masterat, adresată tuturor celor care vor să urmeze un program de master în străinătate.

Vino cu lista de întrebări pentru consilierii EDMUNDO pregătiţi să îţi răspundă cu informaţii despre sistemele de învăţământ din portofoliul nostru, programele care te interesează, cerinţele de admitere, costuri, sau posibilităţi de finanţare. Vino să inveţi cum să ai o aplicaţie competitivă, care să te individualizeze în faţa concurenţei.

Studenţi EDMUNDO îţi vor împărtăşi din experienţa lor şi surpriza este că îl vom avea alături pe Mandy Mann, International Officer la Coventry University.

Înscrierile se fac aici. Te aşteptăm cu drag!