Transgor Logistik angajează Junior Accounting Assistant

Echipa Transgor Logistik caută o persoană energică și organizată pentru angajare în cadrul departamentului financiar-contabil.

Ești absolvent facultate/master- profil contabilitate(cu sau fără lucrare de licență/dizertație) și vrei să te angajezi? Atunci ocupă tu rolul de Junior Accounting Assistant!

Trimite-ne CV-ul tău la adresa angajari@transgor.com sau contactează-ne la numărul 0799943584 și începe să îți construiești alături de noi cariera pe care ți-o dorești!

Unde vei lucra: la sediul central TRANSGOR LOGISTIK, din Tomești – Iași, Str. Stupinelor, nr. 41.

Ce vei avea de făcut:

• vei învăța specificul activității și te vei integra în echipă(vei avea tot suportul nostru);
  • vei procesa documentele (comenzi, facturi primite de la furnizori) în vederea facturării către clienți;
  • vei înregistra documentele financiar-contabile ale companiei;
  • vei menține documentele în bună ordine, vei urmări corectitudinea și parcursul documentelor comerciale.

De ce să ne alegi pe noi:

• pentru că noi încurajăm și ne implicăm în dezvoltarea profesională a colegilor noștri;
  • pentru că noi îți oferim pe langă pachetul salarial (care include bonuri de masă, abonament medical și decontarea transportului) un mediu de lucru sigur și de încredere.

Mai multe informații despre Transgor Logistik:

Te așteptăm în echipă!