Sondaj de opinie privind educaţia şi cariera cu premii

trendence-banner-still_RomaniaToți studenții universității sunt invitați să participe la unul dintre cele mai cuprinzătoare studii europene despre educație și carieră.

În fiecare an, în jur de 280.000 de studenți din aproximativ 950 universități din 24 de țări europene contribuie la modelarea mediului educațional și a celui legat de dezvoltarea carierei prin obiectivele și motivațiile pe care le împărtășesc în cadrul acestui studiu.

Doriți să contribuiți la studiu? Angajatorii și universitatea vor fi informați cu privire la dorințele dumneavoastră! Răspundeți întrebărilor studiului AICI și aveți şansa de a câștiga prin tragere la sorţi aleatoriu:

• unul din cele 5 vouchere x 500 euro (aprox. 2.250 RON)*
  • unul din cele  10 vouchere x 200 euro (aprox. 900 RON)*

La finalul completării chestionarului puteți descărca gratuit rezultatele ediției anterioare și accesa informații utile cu privire la studii și dezvoltarea carierei. Răspunsurile sunt anonimizate și datele dumneavoastră sunt protejate conform legilor în vigoare.

*Puteți utiliza voucherele BestChoice Europe în peste 70 de magazine online. Creditul voucherului poate fi divizat în mai multe magazine online și pot fi folosite combinat mai multe vouchere.

trendence-banner_Romania