Hai să faci parte din echipa Heaven Solutions!

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ!

Care va fi roulul tau?

• Vei fi parte dintr-o echipă Agile – Scrum.
  • Vei ajuta la dezvoltarea și mentenanța unei platforme de travelling, care folosește pentru backend un framework bazat pe NodeJS și MySQL, iar pentru partea de frontend Angular 6.
  • Te vei implica în releas-uri și în dezvoltarea aplicației
  • Vei pune în practică ce știi, vei învăța continuu fiind implicat în toate stadiile de dezvoltare, de la arhitectură la implemantare și mentenanță.

De ce te potrivești perfect?

• Iți place să lucrezi în strânsă colaborare cu clientul.
  • Preferi un mediu de lucru informal, cu un nivel crescut de autonomie.
  • Ești familiarizat și dorești să iți îmbunătățești cunoștințele în lucrul cu aplicațiile Angular, .Net, Java, React, SASS, CSS (Bootstrap, Material).
  • Ești autodidact, atras de învățare și dezvoltare continua.
  • Vorbești fluent în limba engleză. Dacă cunoști și limba germană deja ai un avantaj.
  • Ai flexibilitatea de a călători la birourile clienților noștri din Europa, dacă proiectul va necesita acest lucru.

Ce iți oferim?

• Tichete de masă;
  • Dezvoltare continuă;
  • Cursuri de limba germană;
  • Teambuilding-uri și evenimente interne;
  • Program de lucru flexibil.

Hai să ne cunoaștem!

• Biroul nostru este în Copou pe strada Vasile Pogor nr. 6.
  • Dacă încă ești student la Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași iți va fi foarte ușor sa ajungi la cursuri!

Așteptăm CV -ul tău sau ne scrii pe careers@heavensolutions.com.

Ne poți și suna la (004) 0743 30 69 03.

Heaven Solutions este o companie româneasca înființată în 2005, cu sedii în România, Finlanda, Germania și Statele Unite. Oferă soluții informatice personalizate și servicii de outsourcing pentru companii de top din întreaga lume, din diferite arii de business: sănătate, transport, educație, divertisment, securitate, NGO etc.  Una dintre valorile de succes în colaboararea cu clienții noștrii este capacitatea de a oferi un mix optim de servicii de IT și consultanță de business atât on-site cât și off-site.

Inima Heaven Solutions este echipa de profesioniști IT și de business. Noi avem ÎNCREDERE în fiecare dintre angajații noștri, și știm că fiecare are cele mai bune intenții atât față de membrii echipei cât și față de companie. Dar, așa cum se spune, „Nimeni nu poate interpreta o simfonie singur. Este nevoie de o orchestră.”, valoarea noastră provine din munca în echipă. Apreciem COMUNICAREA directă care permite relații sănătoase și durabile. Am adoptat conceptul japonez KAIZEN și avem ca obiectiv îmbunătățirea continua a fiecărui aspect al afacerii noastre pentru a livra mereu eficient și calitativ. Vedem erorile ca o oportunitate de a crește și de a excela.