Lecția de management – ediția a XVI-a: Business Reinventat

Mediul dinamic și competitiv al afacerilor din industria textilă crează provocări majore pentru managerii din domeniu, reinventarea periodică fiind o condiție a succesului. Dacă vrei să afli mai multe despre provocările manageriale ale reinventării unei afaceri, vino miercuri, 13.03.2019, la ora 18, în amf. B1 (corp B), la Lecția de management – ediția a XVI-a, un proiect de difuzare a opiniilor practicienilor către studenții de la Licență și de la Master, interesați de domeniul Managementului. Timp de aproximativ 90 de minute, domnul Marius Șandru, acționar și director al Eurotex Company din Iași, va dialoga cu studenții despre managementul unei companii dintr-un domeniu cu o puternică dinamică a competiției.