IntegralEdu angajează consultant educațional

IntegralEdu angajează pentru biroul din Iași, consultant educațional (consilier pentru oferte de studii în străinătate)  care să aibă abilități bune de comunicare și organizare.

Candidatul ideal:
– orientat spre rezultate, organizat și are cocapacitate mare de concentrare;
– orientat spre client într-un mediu dinamic și competitiv;
– excelente abilități de comunicare în limba engleză;
– experiență de muncă dovedită de cel puțin 2 ani (de preferat).

Alte competențe includ:
– abilități de utilizare a calculatorului: Microsoft Office esp. Excel (CRM va fi un plus)

Primirea candidaturilor se va face în perioada 6-7 septembrie 2018!
Contact direct pentru informații: dmoisa@integraledu.ro, Diana MOISĂ

___

IntegralEdu este cel mai important consultant educațional din România pentru studii în străinătate, cu birouri în București, Constanța, Craiova, Galați, Timișoara și Iași. Grupul de firme INTEGRAL are o experiență internațională de peste 25 de ani în consultarea elevilor, părinților și tuturor celor interesați de cele mai bune programe educaționale și instituții din străinătate, licee, universități și centre de limbi străine. Prezentă în România din 2008, IntegralEdu este cea mai mare companie de consultanta educationala la nivel local si reprezinta peste 500 de institutii de invatamant de top din intreaga lume.