E.ON recrutează stagiari pentru programul GraduatE.ON

Trainee GraduatE.ON a 13-a ediție – (HR, Engineering, Business Economics

Vom fi în Iași, la tine în Universitate, în data de 18.04.2018, Corpul A, Sala Ferdinand, intervalul orar 12:00 – 14:00.

Ce oferim

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată și un pachet de beneficii atractiv, inclusiv asigurare medicală privată, pensie privată, primă de vacanță.
  • Mentorat, cursuri, evenimente profesionale, implicare în proiecte.

Ce ne dorim de la viitorul nostru coleg

• Ideal ar fi să fii student în an terminal nivel licență sau master și să te poți lăuda cu rezultatele tale din timpul studiilor.
  • Este important să ai cunoștințe bune de limba engleză.
  • Căutăm colegi disponibili pentru deplasări de serviciu și relocare pe durata stagiilor.
  • Ne așteptăm să ai cunoștințe foarte bune de Microsoft Office.
  • Ne-ar plăcea să îmbogățim echipa cu oameni diverși, cu activități extracuriculare cât mai diverse (organizații studențești, voluntariat, sesiuni de comunicări științifice).

Peste 120 trainees angajați
Peste 50% au ajuns în poziții de specialiști și de coordonare
80% și-au construit o carieră în cadrul companiei

Începe și tu aventura!