Lecția de management – ediția a XII-a: Co-working

Fab Lab Iași este un laborator de antreprenoriat, transfer de cunoștințe, spațiu de conferințe si co-working. Dacă vrei să afli mai multe despre modul în care spațiile de co-working vor influența activitatea managerilor, antreprenorilor și lumea afacerilor în general, vino joi, 26.10.2017, la ora 18, în amf. B1 (corp B), la Lecția de management – ediția a XII-a, un proiect de difuzare a opiniilor practicienilor către studenții de anul I, II, III și de la Master, interesați de domeniul Managementului. Timp de aproximativ 90 de minute, Dan Zaharia, trainer si public speaker, promotor al dezvoltării afacerilor în Iași și inițiator al Fab Lab Iași, va dialoga cu studenții pe tema „Co-working”. Mai multe informații despre invitat puteți afla AICI, AICI sau AICI.