UAIC premiază cele mai bune proiecte ale asociațiilor studențești

Deschiderea noului an universitar se apropie cu pași repezi, iar cu această ocazie Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi doreşte să acorde premii celor mai bune proiecte implementate de organizațiile studențești pe parcursul anului 2016-2017.

Organizațiile studențești care doresc să se înscrie în această competiţie sunt rugate să depună la Registratura Universității o descriere completă a unuia dintre cele mai bune proiecte derulate în anul universitar 2016-2017, precum şi a rezultatelor acestuia.

Regulamentul privind desfășurarea concursului  de proiecte poate fi consultat pe site-ul UAIC la secțiunea Regulamente (AICI), iar termenul limită până la care pot fi depuse proiectele este 25 septembrie 2017.

Mult succes și vă așteptăm cu drag la evenimentele dedicate deschiderii noului an universitar!