EOS KSI angajează Colector creanțe/ debite

Candidatul ideal

Ne plac oamenii comunicativi, care se integrează ușor într-o echipă și care spun fără ezitare „DA” provocărilor.
Despre tine știm că:
• iţi place să vorbesti cu oamenii, să-i asculți și să-i ajuți în rezolvarea problemelor lor;
• știi să negociezi și ai făcut acest lucru cu ușurință, fie pentru tine, fie pentru cei din jurul tău;
• ești orientat pe găsirea de soluții în orice împrejurare;
• ești o persoană pozitivă, amabilă, dar în același timp fermă și convingătoare;
• lucrezi bine în echipă;
• organizarea și inovația sunt punctele tale forte;
• ești persoana care se implică 100% în ceea ce face.

Descrierea jobului

O zi în EOS pentru un colector arată astfel:

• Aplici procedurile de colectare specifice companiei interacționând cu debitorii la telefon sau pe e-mail;
• Oferi informații debitorilor în legătură cu aspectele particulare ale debitelor pe care aceștia le au;
• Identifici cele mai bune soluții de plată și negociezi termene de plată cu debitorii într-o manieră profesionistă;
• Efectuezi sarcini administrative generale: actualizezi baza de date cu informații relevante, monitorizezi plățile conform angajamentelor stabilite cu debitorii.

Beneficii

• Pauză de masă de o oră inclusă în program;
• Stabilitate prin plata salariului fără întârziere, în zi fixă, pe care o respectăm în fiecare lună;
• Bonuri de masă;
• Asigurare medicală;
• Bonus lunar în funcție de performanță;
• 1 zi de concediu suplimentar pentru fiecare an vechime în cadrul companiei;
• 1 zi de concediu suplimentar pentru ziua de naștere;
• Programe de training și dezvoltare realizate și susținute de traineri autorizați;
• Evenimente interne și cu echipa, în afara sediului companiei;
• Consursuri interne organizate în cadrul echipei;
• Oferte preferențiale de la furnizori de telefonie mobilă și instituții bancare.

Ți-am stârnit interesul?
Te așteptam în echipa EOS! Trimite-ne CV-ul tău la adresa: jobs.iasi@eos-ksi.ro