Blue Air angajează Agenți Ticketing – Iași

Blue Air angajează 4 Agenți de Ticketing pentru Iași.

Cerințe:
– Studii superioare
– Operare calculator, Word, Excel, Internet
– Cunoașterea avansată a limbii engleze (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj)
– Capacitate foarte bună de comunicare și relaționare – atât cu clienții, cât și cu colegii
– Capacitate de învățare și asimilare pe termen lung
– Rapiditate în acțiune, personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate și eficiență
– Proactiv, capabil să găseasacă soluții
– Disponibilitate pentru program flexibil.

Beneficii:
– Salariu atractiv cu posibiliăți de creștere în funcție de performanțele realizate.
– Mediu de lucru agreabil, posibilitatea de integrare într-o echipă tânără, profesionistă și motivată.
– Dezvolatare profesională și personală.

Atribuții:
– Realizează vânzarea serviciilor/produselor oferite de companie  – rezervări și emiteri bilete de avion
– Emite documente fiscale aferente activității pe care o desfășoară
– Informează clienții/pasagerii cu privire la serviciile oferite de companie
– Preia, înregistrează  și transmite reclamațiile/sugestiile clienților
– Asigură suport pasagerilor care ajung târziu pentru formalitățile cursei sau care nu pot călători din motive independente de companie
– Asistă pasagerii a căror cursă este întârziată/anulată respectând procedurile companiei.

CV-ul se trimite pe mail la adresa hr@blue-air.ro