Antrenamente gratuite de Kangoo Jumps pentru studentii UAIC

afis kangoo INTRARE LIBERA COPOUFantastic Fit organizează antrenamente gratuite de Kangoo Jumps în Sala de Sport a Colegiului „Costache Negruzzi”. Pot beneficia de această oportunitate studenții/studentele ce nu au mai fost la nici o oră de Kangoo Jumps cu instructorul Daniel Doroftea sau nu au mai fost înscrise la evenimentele anterioare.

Primul antrenament din aceasta perioadă se va desfasura luni, 15.02.2016. Te poți înscrie până pe data de 14.02.2016 pentru a-ți rezerva un loc.

Daniel Doroftea este instructor autorizat în programele Kangoo Power și Kangoo Dance. În cei peste 3 ani de când lucrează a colaborat cu peste 1 000 de persoane, o parte din acestea înregistrând rezultate foarte bune. Daniel este absolvent al Facultății de Educație Fizică și Sport, al unui master în Fitness și Estetică Corporală și a diverselor cursuri de specializare în nutriție, aerobic-fitness, personal training și khai bo.

Daniel vă așteaptă la o ”doză de endorfine”!

Contact/Înscrieri:
Daniel Doroftea