Termen prelungit pentru bursa General Electric

Anunt GE-Iasi RO februarie 2016Fundația General Electric în parteneriat cu Institutul Internațional de Educație anunță prelungirea termenului de înscriere anual pentru Programul de burse „GE Foundation Scholar-Leaders Program” la Universitatea ,,Alexandru Ioan Cuza” din Iași, până la data de 26 Februarie 2016.
Programul se adresează studenților cu rezultate academice deosebite, aflați în anul II de studii de licență de la specializări din domeniile inginerie, tehnologie, științe economice și management.

Premiul constă într-o bursă de 4000 USD, participarea la seminarul internațional de leadership ,,Leadership Development Program” și posibilitatea de a vizita una din reprezentanța companiei General Electric în România.
Pentru mai multe detalii și înscrierea în competiție, vizitați site-ul.