ZSF, finalist al Galei Naționale a Voluntarilor

ZSFFestivalul “Zilele Studentului Francofon”, proiect desfășurat de Asociația Studenților Francofoni din Iași și premiat de Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iași, este în Finala Galei Naționale a Voluntarilor, secțiunea Proiectul de voluntariat al anului în domeniul Artă și Cultură. Încercarea noastră de a revoluționa viața culturală a studenților din Iași capătă noi orizonturi! De la recondiționarea Balenei până la seri de film, teatru și concert în campusul “Titu Maiorescu”, povestea pe care am scris-o împreună poate câștiga! Mai avem un singur pas: votul publicului!

Însă, motivul nostru de bucurie este dublu. Valentin Iulian Țoc, membru alumni al ASFI, este nominalizat la titlul de Coordonatorul de voluntari al anului. Pentru activitatea sa marcantă în cadrul asociației, cât și pentru actualele sale performanțe, îl susținem și îi acordăm, cu toată aprecierea, votul nostru de încredere.

Vă invităm să votați AICI și AICI.