Amazon angajează Catalog Associates, Imaging Support Associates și Retail Services Associates

Prezentare roluri AmazonAvând peste 150 000 de angajați în întreaga lume, compania Amazon este lider la nivel global în comerțul on-line și unul dintre furnizorii de top de servicii web. Divizia din Iași a companiei oferă oportunități de angajare pentru studenți și absolvenți ai Universității ”Alexandru Ioan Cuza”, cu foarte bune abilități analitice și competențe de comunicare la nivel avansat în limba engleză și o a doua limbă străină: italiană, germană sau spaniolă.

Pentru cei care au doar cunoștințe de limbă engleză, Amazon oferă posibilitatea de a participa la cursuri pentru îmbunătățirea abilităților de comunicare pentru încă o limbă străină.

Vă invităm să trimiteți CV-ul pe adresa de e-mail campus-iasi@amazon.com sau să ne contactați pentru detalii suplimentare la numărul de telefon : 0332 733 534.