AsdMARK recrutează

Afis recrutari AsdAsociaţia Studenţilor din Domeniul Marketingului îşi completează echipa. Primul pas pentru a face parte din echipa AsdMARK este completarea formularului de înscriere: http://goo.gl/forms/ZAVNVVVu33,  perioada de înscriere fiind 22 – 31 octombrie.

AsdMARK îşi propune să-i ajute pe studenţii din domeniul marketingului să facă primii paşi pentru o carieră de succes. Oportunităţile sunt pentru oamenii pregătiţi. În AsdMARK ai şansa să-ţi dezvolţi aptitudinile, să organizezi evenimente, să îţi exersezi calităţile de leader, să cunoști oameni care au aceleași aspirații  ca și tine şi, mai mult de atât, ai şansa să faci parte dintr-o  ECHIPĂ – oameni care lucrează împreună, îşi confruntă ideile, le selectează pe cele mai ingenioase şi le implementează.

Echipa AsdMARK  lucrează la proiecte care au obiectivul de a cultiva dragostea pentru marketing în rândul studenţilor. Principalele evenimente organizate de AsdMARK sunt: Zilele Marketerului, Marketing Evening şi Suporting.