Cu TEACHING experimentezi adevarata dezvoltare personală

machetaAsociaţia Tehnică de Formare Profesională „TEACH ING” a deschis sesiunea de recrutări. Dacă vrei să înveţi lucruri noi, să te dezvolţi şi să-ţi faci prieteni, TEACHING este locul potrivit.

Implică-te! TEACHING este una dintre cele mai active asociaţii studenţeşti din Iasi. În ultimul an am desfăşurat nu mai puţin de 14 proiecte, cumulând un număr de aproape o mie de beneficiari. Asociaţia utilizează la maximum potenţialul fiecărui membru astfel încât toţi voluntarii participă efectiv la organizarea proiectelor desfăşurate.

Urmează-ţi pasiunea! În cadrul TEACHING faci ceea ce îţi place. Te poţi înscrie în oricare dintre departamentele Financiar, Marketing sau Resurse umane şi, în acest mod, să câştigi o experienţă practică în domeniul care te interesează.

Înscrie-te până pe data de 20 octombrie completând formularul pe care îl găseşti la standul asociaţiei din parcarea Facultăţii de Chimie sau online accesând site-ul.