Ultima zi de înscrieri la internship-ul „Rising Stars” pentru studenţii de la FEAA

Click pentru a vizualiza imaginea completă

Grupul Iulius din Iaşi oferă ocazia studenţilor din an terminal  sau masteranzilor de la Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor a Universităţii „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi să participe la internshipul  „Rising Stars” pe subiectul  mall management pentru unul din domeniile: economic, financiar, leasing, marketing , PR, resurse umane, traduceri sau audit.

Studenţii care doresc să participe trebuie să trimită CV-urile la adresa de email internship@iuliusmall.com până astăzi, 12 aprilie a.c. inclusiv. Perioada de internship se va desfăşura în perioada 8 mai- 31 iulie a.c. şi va fi remunerat.

Ce presupune internshipul?

• 20 ore/săptămână
  • experienţă de învăţare într-un mediu business profesionist
  • cunoştinţe practice relevante
  • mentorat din partea specialiştilor
  • competenţe pe domeniul tău de specializare
  • şanse suplimentare de angajare

Iulius Grup este cel mai mare dezvoltator şi operator de centre comerciale de tip mall din România.