Battle for Miss and Mister

Se anunta o nouă petrecre, un nou Bal al Bobocilor, special organizat pentru studenţii de la Facultatea de  Biologie şi Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei.  Miercuri începe instrucţia bobocilor pentru marea bătălie. Responsabili cu ordinea şi disciplina sunt Asociaţia „Tinerii Ecologi Români din Iaşi” şi Liga Studenţilor Electronişti din Iaşi.

După ce studenţii de anul I vor termina instrucţia şi vor fi aleşi învingătorii, petrecerea va continua pe ritmuri trance alături de Andrew Rayel, numărul 77 în top 100 Dj’s, colaborator al lui Armin van Burren şi partener ARMADA.

Coordonatorii proiectului sunt Andra Mocanu,  Bogdan Caliniuc şi Livia Bibire studenţi la Facultatea de Biologie, membri activi în Asociaţia „Tinerii Ecologi Români din Iaşi” şi Lepşa Ioana, Frâncu Ciprian şi Moroşanu Ionuţ, studenţi  la Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei, membri activi în LS ETC.