Rămâi conectat

FacebookTwitterRSSYoutube

Ghid de turism intern – curs acreditat

Agenţia de turism Icar Tours, cu o experienţă de 15 ani în domeniul turismului de calitate, organizează un curs de ghid de turism intern certificat de Consiliul Naţional de Formare a Adulţilor în perioada decembrie 2012 – februarie 2012. Cursul este astfel structurat încât absolvenţii acestuia să deţină cunoştinţele de bază necesare unui ghid turistic.

Cursurile vor dura 7 zile (sâmbăta şi duminica), constând în 20 ore practică şi 36 ore teorie și se vor desfășura în Iași, la sediul agenţiei Icar Tours.

Studenţii beneficiază de reduceri de 50% din tariful cursului.

Detalii despre program, tematică, lectori și modalitatea de înscriere sunt disponibile pe pagina http://www.icar.ro/servicii/Top_Menu/Formare-profesionala/?product=6214.