PRIME Iaşi recrutează

Dacă eşti interesat să faci voluntariati şi să practici în acelaşi timp comunicarea şi relaţiile publice, o poţi face începând chiar din toamna aceasta, înscriindu-te la recrutările realizate de filiala Asociaţiei Europene a Studenţilor la Relaţii Publice şi Comunicare, PRIME Iaşi.

Pentru a cunoaşte mai bine oportunităţile eşti invitat la prezentarea organizatiei, care va avea loc miercuri, 12 octombrie, la ora 20.15, in Amfiteatrul « Titu Maiorescu » (II.8) din Corpul A al Universităţii « Alexandru Ioan Cuza ».

Mai multe informaţii legate de eveniment, dar şi de alte activităţi desfăşurate de PRIME Iaşi găseşti pe blogul organizăţiei (www.primeiasi.ro) şi pe pagina noastra de facebook (http://www.facebook.com/Asociatia.PRIME.Iasi).

Formularele pentru înscrierile la interviu pot fi descărcate de pe pagina www.primeiasi.ro începând cu data de 10 octombrie, iar pentru întrebari poti oricând să trimiţi un e-mail pe adresa recrutari@primeiasi.ro.

Tu unde practici comunicarea şi relaţiile publice ? PRIME Iaşi te ajută să găseşti răspunsul !