Cât de mulţumit eşti de Universitate? Completează chestionarul şi câştigi premii!

Echipa Centrului de carieră al Universității te invită să completezi un chestionar care are scopul de a evalua percepţia studenţilor privind calitatea serviciilor oferite de Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi.

Participă la studiu completând on-line chestionarul care poate fi accesat la următoarea pagină de Internet:

Completează chestionarul şi poţi câştiga obiectele promoţionale cu însemnele Universităţii

Chestionarul este anonim, iar completarea acestuia va dura aproximativ 5 minute. Participarea la studiu este voluntară, dar contribuţia ta va fi foarte importantă pentru noi şi ne va ajuta să ne construim o imagine a percepţiei studenţilor asupra Universităţii.

După ce completezi chestionarul, ai posibilitatea să participi la o tombolă care se va desfășura pe 17 iunie 2011, când prin tragere la sorți vor fi desemnați 3 câștigători. Premiile constau în materiale promoționale cu însemnele universității, ședințe de consiliere în carieră și rechizite pentru următorul an universitar. Doar dacă vrei să participi la tombolă va trebui să ne comunici datele tale de contact.