Echipa Centrului de carieră al Universității te invită să completezi un chestionar care are scopul de a evalua percepţia studenţilor privind calitatea serviciilor oferite de Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi.

Participă la studiu completând on-line chestionarul care poate fi accesat la următoarea pagină de Internet:

Completează chestionarul şi poţi câştiga obiectele promoţionale cu însemnele Universităţii

Chestionarul este anonim, iar completarea acestuia va dura aproximativ 5 minute. Participarea la studiu este voluntară, dar contribuţia ta va fi foarte importantă pentru noi şi ne va ajuta să ne construim o imagine a percepţiei studenţilor asupra Universităţii.

După ce completezi chestionarul, ai posibilitatea să participi la o tombolă care se va desfășura pe 17 iunie 2011, când prin tragere la sorți vor fi desemnați 3 câștigători. Premiile constau în materiale promoționale cu însemnele universității, ședințe de consiliere în carieră și rechizite pentru următorul an universitar. Doar dacă vrei să participi la tombolă va trebui să ne comunici datele tale de contact.

13 Comentarii la "Cât de mulţumit eşti de Universitate? Completează chestionarul şi câştigi premii!"

1. oana clopotel   03/05/2011 at 8:21 pm

in sfarsit!! 😀

2. Pingback: Multumit sau nu de UAIC? Citeste acest articol! « Oana's

3. Pingback: Cât de mulţumit eşti de Universitate? « Razvan Pascal's Blog

4. cozianu   08/05/2011 at 4:31 pm

e ok facultatea

5. mihai   08/05/2011 at 8:32 pm

multumit ,,,90 %..

6. Yvonne   10/05/2011 at 2:01 pm

mie mi se pare chiar ok, poate nu ofera foarte multe lucruri dar se putea si mai rau, profesorii sunt foarte buni, cel putin eu am avut multe de invatat de la ei .

7. LO   11/05/2011 at 12:36 am

e o facultate de comunisti,cu bai fara usi,pereti daramati,vopsita ca la spitalul de nebuni,cu secretare frustrate si cadre didactice prea mandre….in rest,e totul ok..parerea mea

8. alex   24/05/2011 at 11:57 am

salut, cum poti castiga daca este un chestionar anonim, e la fel de bine facut ca si chestionarele alea trimise acasa, ba cu nume sau prenume gresit

9. Ana-Maria   24/05/2011 at 1:40 pm

In ultimul paragraf scrie ca „Doar dacă vrei să participi la tombolă va trebui să ne comunici datele tale de contact.” E o optiune personala a celui care completeaza.
    Daca ai sugestii referitoare la chestionar te rugam sa ni le transmiti la adresa cipo@uaic.ro pentru a-l imbunatati pentru anul viitor.
    Multumim!

10. Iuliana   27/05/2011 at 10:21 am

sunt multumita de conditiile facultati,domnii profesori mai mult decat ok .pana la urma noi suntem beneficiari,nu?

11. CIPO   17/06/2011 at 11:33 am

Multumim tuturor celor care au completat chestionarul. Astazi am inchis formularul si am extras cele trei premii cu ajutorul http://www.random.org. Astfel, din cei 987 de participanti 636 si-au lasat datele de contact pentru a participa la tombola. Premiile au fost extrase in ordinea din articol:
    Materiale promoționale cu însemnele universității – Cristina Gradisteanu, Litere, anul III
    Sedințe de consiliere în carieră, Sosa Madalina, FEAA, an I
    Rechizite pentru următorul an universitar, Bondoc Alina Mihaela, FEAA, an I

12. Vasile   24/06/2011 at 9:32 pm

Parerea despre universitateeste una proasta, aceasta se bazeaza pe renumele din vechi pe care la mostenit, dar astazi nivelul este unul mediocru. Cadrele didactice au probleme de mai multe ordine, pregatirea lor lasa de dorit. Si nu in ultimul rand jegmanesc studentii de bani si iei in schimb nu justifica ce fac cu iei, au o politica institutionala dezastroasa.

13. Vasile   24/06/2011 at 9:34 pm

Ma referam la bani. UAIC are cele mai scumpe camine din tara, cele mai putine locuri in camine, taxe multe si ilegale.