Workshop: 2Parale te invata marketing afiliat

Cei de la 2Parale organizează un workshop în Iași, care va avea ca subiect marketingul afiliat. Acesta va avea loc joi 5 mai, ora 18:00, în Glam Cafe (Str.Melodiei , nr. 18 , bloc Il Primo – în spatele facultății de Mecanică). Participarea este gratuită, singurul cost fiind consumația, pe care și-o va plăti fiecare.

Ce este 2Parale? Prima și cea mai mare rețea de marketing afiliat din România. Ce este marketingul afiliat? Se mai numește și marketing bazat pe performanță, acest lucru referindu-se la faptul că există un comerciant care răsplătește un afiliat sau mai mulți, pentru fiecare acțiune efectuată pe site-ul său.

Cine vă învață marketing afiliat? Dorin Boerescu – CEO 2Parale, Cristian Ignat – Consultant marketing online și marketing afiliat la 2Parale și Gabriel Curcudel – Community manager, responsabil performanță campanii afiliați, research & development la 2Parale.

Pentru a afla mai multe detalii despre ce se va întâmpla la workshop și pentru a te înscrie CLICK AICI!