Online Career Day

Clubul Oameni din Online te invită la cea de-a patra ediție a evenimentului Online Career Day pe 5 aprilie, începând cu ora 14.00, în Sala de Conferințe a Școlii Doctorale (clădirea Romtelecom).

Noua profesioniști în domeniu vin să îți împărtășească din experiențele lor profesionale despre carierele din online, despre comunicarea online, despre pașii pe care trebuie să îi parcurgi pentru a avea succes, despre cum să îți construiești un brand personal online și, mai ales, despre cum poți să câștigi bani din online.

Evenimentul a fost conceput nu doar pentru a iniția studenții în locurile de muncă online, ci și pentru a crea o oportunitate de întâlnire între studenții ieșeni și companiile locale, dar și de a dezvolta parteneriate durabile cu firmele deschise la astfel de colaborări.

Participarea este gratuită, însă numărul de locuri este limitat. Pentru mai multe detalii și înscrieri accesează pagina evenimentului aici.