Mariussescu.ro-Ce ai face dacă ai fi student în 2010

Marius Sescu, unul dintre cei mai de succes bloggeri din Iaşi, publică pe blogul său mai multe răspunsuri la întrebarea „Ce aş face dacă aş fi student în 2010?”

Ce să faci cu banii, unde să te înscrii, cum să capeţi experienţă şi să îţi foloseşti timpul în mod util  – găsiţi variante de răspuns pe blogul lui Marius Sescu

Privind inapoi in urma la timpul petrecut cu colegii in facultate, imi amintesc de excursii, de iesirile in natura, de petreceri, de tot ce am facut impreuna. Nu spun ca trebuie sa o tii mereu intr-o petrecere, dar e pacat sa treci prin facultate doar tocind cartile. In schimb nu imi amintesc de hainele pe care mi le-am cumparat sau toate gadgeturile si nimicurile pe care am aruncat banii. Experientele raman pentru toata viata.

Citeşte articolul în întregime