Rezultate – Facultatea de Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei

Lista cu toţi candidaţii, în ordinea alfabetică – studii de zi

Lista cu toţi candidaţii, în ordinea alfabetică – ID

Ultimele medii:
Psihologie: buget zi – 9,28; taxă zi- 8,89; taxă ID – 5,94
Pedagogia învăţământului primar şi preşcolar: buget zi – 8,00; taxă zi – 6,71; taxă ID: 6,47
Pedagogia învăţământului primar şi preşcolar, continuare de studii: taxă – 7,12
Ştiinţele educaţiei: buget zi – 6,75

Semnarea declaraţiilor pentru candidaţii admişi (confirmarea locului): 20-24 iulie 2010, între orele 9-15, sala D208 (parter, aripa stângă)

Dacă nu te regăseşti pe lista celor admişi, trebuie să ştii că este posibil ca mediile de admitere să scadă, prin retragerea unor candidaţi care au fost admişi. Pentru mai multe detalii citeşte http://360.uaic.ro/2010/07/in-atentia-candidatilor-deocamdata-respinsi-la-admitere/.

Dacă eşti printre cei admişi, FELICITĂRI! Ai devenit student de Cuza. Înscrie-te mai jos pentru a primi prin email, înainte de a începe şcoala,cele mai noi informaţii despre Facultatea de Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei şi despre Universitatea “Alexandru Ioan Cuza”:

[wpmlsubscribe type=”list” id=”15″]