Concurs: Mecanisme de apărare ale eului

Esti student si te-ai plictisit sa faci acelasi lucru zi dupa zi? Ai vrea sa faci ceva nou, distractiv dar sa-ti pui in valoare si talentul “actoricesc” in acelasi timp? Asociatia “Societatea Pentru Psihologie” te invita la concursul de mima si pantomima “Mecanisme de aparare ale eului” !

Vino deci miercuri, ca spectator, sau participa la concurs si demonstreaza ca poti fi inovator si creativ, mimand unul dintre cele 11 mecanisme de aparare ale eului. Poti sa te inscrii singur sau impreuna cu alti colegi.

Ai o idee interesanta care ar putea fi mimata in echipa? Convinge-ti colegii sa vina si ei!
Prezentarea ta va fi apreciata de un juriu, iar daca reusesti sa-i convingi si sa te clasezi printre primii, noi te rasplatim cu premii surpriza!

Inscrierile se fac la : dyanna.roxana@yahoo.com.
Regulamentul concursului poate fi consultat pe site-ul asociatiei: www.asociatia-spp.ro