Andra: Caravana Cuza 2010

Pe blogul ei personal, Andra (membru în Caravana UAIC 2010 – Facultatea de Informatică) povesteşte primele ei impresii despre proiect şi despre pregătirea principalei acţiuni de promovare a Universităţii.

Am avut ieri primul training, timp de 6 ore, care nu m-au obosit deloc. Mi s-a părut totul tare fain structurat. Echipa din care voi face parte va merge pe traseul care include Brașovul [cred că ăsta]. Plec pe 8 sau 9 martie, iar timp de 2 săptămâni voi fi pe alte meleaguri. Mi-ar fi plăcut să fi ajuns și-n Suceava, dar va merge altă colegă de la FII acolo. Compensează Brașovul ^^

Nu cred că pot explica cât de mult mă bucur că am să pot face asta. Sper să fie o experiență faină. Sper să vizitez centrul vechi al Brașovului. Sper să ajung în stare să țin o prezentare până lunea viitoare. Sper să n-o dau, cumva, în bară.

Citiţi tot articolul aici