Concurs de relaţii publice pentru studenţii din Iaşi

Începând cu 22 octombrie, Prime Iaşi, Asociaţia Europeană a studenţilor la Relaţii Publice şi Comunicare, lansează o provocare: team ADventure, a doua ediţie a Festivalului-Concurs de Strategie Publicitară şi Relaţii Publice.

Dacă vrei să îţi arăţi priceperea în rezolvarea brief-urilor propuse de partenerii Prime (Sylver Rom, ILVAS şi VON Consulting), dacă vrei să elaborezi strategii de comunicare reale, pe care le vei putea dezvolta cu sprijinul asociaţiei şi firmelor implicate, atunci trebuie să te înscrii pe site pe data de 18 octombrie.

Echipele de 4 membri vor avea la dispoziţie 3 săptămâni pentru a putea duce la bun sfârşit cerinţele concursului, timp suficient să daţi tot ce aveţi mai bun împreună. Mult succes!

Sursa