Zilele Carierei 2009

Salut!

Ce faci la mijlocul lui aprilie?

Se apropie cea de-a 13-a ediţie a Târgului de oportunitaţi “Zilele Carierei 2009” organizat de AIESEC Iaşi!

Vino pe 13-14 aprilie la Casa de Cultură a Studenţilor şi  vezi despre ce e vorba!

Bine de ştiut:

Cariera începe cu VOLUNTARIAT, se continuă cu INTERNSHIP şi se concretizeaza într-un LOC DE MUNCĂ.

Vei putea să interacţionezi cu 10 ONG-uri care au un impact în societate, dar şi cu centrele culturale din Iaşi.

Fii deschis spre nou şi vino să analizezi oferta de internshipuri din străinatate!

Ca student sau absolvent de facultate vei avea acces direct la o multime de oferte de locuri de muncă ale companiilor.

Toti angajatorii din cadrul târgului vor să investească în tine atât prin discuţiile la stand, cât şi prin intermediul workshop-urilor ce vor fi organizate.

Ai posibilitatea să intri în contact cu oameni din cadrul companiilor din mediul local.

Intra în baza de date a celor mai de success companii şi sporeşte-ţi şansele de a fi angajat.

Acea şansa de care ai nevoie e AICI, ACUM, dincolo de criza financiara şi instabilitatea pieţei forţelor de muncă.

Vrem să te ajutam să iţi faci o carieră. Tu ce mai aştepţi?

La Zilele Carierei, Tinerii Valoroşi se adjudecă din timp!